רדוקסיו הבינלאומית מחפשת מתכנתים למרכז הפיתוח שלה בישראל

November 8, 2017

רדוקסיו הבינלאומית מחפשת מתכנתים למרכז הפיתוח שלה בישראל

חברת האחסון הבינלאומית רדוקסיו תרה אחר הדור הבא של המתכנתים בישראל
החברה יוצאת במהלך לגיוס עובדים חדשים למרכז הפיתוח שלה בישראל, ובעיקרם מתכנתים מהשורה הראשונה לפיתוח מוצרי העתיד של החברה

חברת רדוקסיו (Reduxio) הבינלאומית מובילה בחדשנות בתחום מערכות אחסון המידע. החברה מפתחת מערכת אחסון נתונים עם יכולות חדשניות כגון: חזרה לכל נקודה בזמן באופן מיידי, העברת נתונים ו/או שחזורם ממערכות חיצוניות או מהענן – באפס זמן ועוד… החברה מחפשת את הדור הבא של המתכנתים בישראל שיאייש את מרכז הפיתוח שלה בישראל. החברה מונה היום כ- 100 עובדים ברחבי העולם, כמחציתם בישראל ומגדילה בימים אלה לאחר סיום סבב הגיוס האחרון את נפח הפיתוח וצפויה להמשיך לגדול במהלך 2018.

דרור גרנות, VP Engineering ברדוקסיו: ” 30 אנשי התוכנה ברדוקסיו מתחרים מול אלפים בחברות המתחרות ומצליחים להוציא מוצרים חדשניים, מהירים ויציבים יותר. זה יכול לקרות רק כאשר ההון האנושי שמרכיב את הקבוצות הוא יחודי ביכולות שלו, באווירה הפתוחה, באינטסיביות ובהנאה הרבה מהיום יום המשותף”, ומוסיף “הגיוס הנוכחי יתמקד בעיקר בהגדלת הפיתוח. יכולות טכניות הן מרכיב קריטי, אך לחלוטין לא היחיד. אנחנו מחפשים אנשי תוכנה עצמאיים, חזקים, אינטסיביים וכאלה שנרצה לשתות איתם בירה לאחר העבודה. . מרכז הפיתוח ממוקם בפתח תקווה והוא לעצמו משלב את המרכיבים שאנחנו מחפשים במועמדים: זהו שילוב של משרד פתוח ואנשים טובים שמייצרים וייב של יעילות , יצירתיות וכיף”.

חברת רדוקסיו פרוסה ברחבי העולם, עם מטה בסן פרנסיסקו, 9 משרדי מכירות בארה”ב ומשרדי מכירות נוספים בהולנד, צרפת, אנגליה וישראל. כל הפיתוח של החברה מתבצע במרכז הפיתוח של החברה בישראל. החברה שילשה בשנה החולפת את כמות המכירות שלה ומתכננת גדילה מהירה גם בשנה הבאה. לרדוקסיו שיתוף פעולה עסקי עם חברת קונסיסט המשווקת את המוצר שלה בישראל.
*פירוט המשרות החמות בדף הבא
מהנדס/ת תוכנה בכיר/ה
להצטרפות לצוות תוכנה מאד מוכשר שאחראי על כל חלקי הפלטפורמה של המוצר בטכנולגיות הכי חדשניות והאתגרים הכי גדולים בתחום התוכנה. הצוות אחראי על מגוון רחב מאד במוצר ב יציבות/התאוששות מתקלות/תשתיות ועוד.

דרישות תפקיד:

• 3 – 6 שנות ניסיון באחת או יותר משפות התכנות הבאות: C/C++, Java, C#
• אחריות על כל שלבי פיתוח התוכנה החל מהקונספט , עיצוב ,דרך יישום ו – Debug
• תואר ראשון במדעי המחשב
מהנדס/ת תוכנה בכיר/ה לצוות ה Data Path –

להצטרפות לקבוצה מוכשרת של מהנדסים מובילים שאחראים על ה- Data Path וה- IO Flow. המועמד המתאים יהיה אחראי על תכנון , עיצוב ויישום של יכולות במוצר בעלות ביצועים גבוהים, מקביליות רבה, מבני נתונים סבוכים ובעיות אלגוריתמיות קשות.
דרישות תפקיד:
• לפחות 4 שנות ניסיון ב Object Oriented , רצוי C + +
• ניסיון ב – multithreaded , scalable, robust programming
• תואר ראשון במדעי המחשב

*לפירוט משרות באתר החברה: https://innovate.reduxio.com/careers